Hotel California,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Часовник.
Гласувайте за нас!
RealTop.net Топ класация МегаРейтинг Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Bulgarian TOP
0   1   2   34   5
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:37 am
Latest topics
» Станете наши приятели.
Стая 36 Icon_minitimeСря Юни 04, 2014 1:37 pm by Autumn.

» Градинката.
Стая 36 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 11:38 am by Axel Muse.

» everything.
Стая 36 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 10:26 am by Axel Muse.

» save ur face.
Стая 36 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 10:14 am by Axel Muse.

» Нашите приятели.
Стая 36 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:42 am by Axel Muse.

» Рангове?
Стая 36 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:41 am by Axel Muse.

» Въпроси & Отговори.
Стая 36 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:39 am by Axel Muse.

» Критики & Оплаквания.
Стая 36 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:38 am by Axel Muse.

» Наказателен кодекс.
Стая 36 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:36 am by Axel Muse.


Стая 36

3 posters

Go down

Стая 36 Empty Стая 36

Писане by Axel Muse. Вто Яну 03, 2012 2:49 pm

Стая 36 01_traditional_double


Последната промяна е направена от Axel Muse. на Сря Фев 26, 2014 11:17 am; мнението е било променяно общо 1 път
Axel Muse.
Axel Muse.
i'm worst at what i do best and for this gift i feel blessed.

Статус : : They say that life's a game but they take the board away.
Брой мнения : 207

https://hotel-california-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стая 36 Empty Re: Стая 36

Писане by Макс. Чет Фев 09, 2012 1:15 pm

След дългия ден,които беше преживял.Той отиде,за да си отпочине за кратко.Съблече дрехите си,след което просна изтощеното си тяло върху леглото и въздъхна тежко.Тази вечер предстоеше да се случи нещо доста интересно.
Тази вечер,за която става дума,бе февруарска и големия огън в камината беше разпален.Навън вятърът духаше с голяма сила,ревът приличаше на гръмотевица.
Дърветата се свиваха под напора на бурята.Снегът валеше на едри парцали,натрупваше се по ъглите или се провираше през цепнатините на прозорците.Вятъра изкриви едно дърво пред хотел"Калифорния".
Той прекъсна дрямката си и започна да гледа ,чудейки се какво ставаше навън в това време.
Врата изведнъж се отвори и се блъсна силно в стената.Вятърът нахлу със сила в стаята и посипа Макс с студен вятър покрай тялото му.
Той подскочи.Сякаш беше в някой страшен филм и психо-килър беше на вратата с нож,тръгвайки след него.И в същото време,заедно с вятъра и студенината ,едно човешко същество прекрачи прага и внесе смут.Но всъщност това меше Деметриа.
Врата се затвори.
Новодошлата отърси снега от себе си,отметна качулка и пред него се показа нежното ,излъчващо топлина лице.
-Браво,за малко да помисля,че някой убиец идва да отнеме живота ми.-засмя се иронично над себе си.
Тя беше неговата най-добра приятелка и сродна душа,макар винаги да намираха начин да се подразнят и скарат за някоя дреболия.
Макс.
Макс.

Статус : : Да виждаш и да чуваш,значи да същeствуваш.Да размишляваш,значи да живееш...
Брой мнения : 8
Age : 29

http://reintown.forumf.biz/forum

Върнете се в началото Go down

Стая 36 Empty Re: Стая 36

Писане by Деметриа Кассас. Чет Фев 09, 2012 1:31 pm

Брр, вън наистина беше студено. Днес поне петима от гостите на хотела ми се оплакаха от времето. Аз определено не бях облечена подходящо,полата не топлеше, а сакото ми беше тънко,но не смятах да излизам,докато не изникна нещо. Трябваше да купя още алкохол за барът.Работех на мястото,където бях умряла, какво щастие!Всъщност, това е сърказъм, мразя барът на хотелът, а всеки ден ходя там.
Влязох в хотела, минах през бара, за да оставя покупките,бързо преминах коридорите и стигнах до стая 36, където смятах да бъда днес. Не знаех дали има някой там. Отворих вратата и се шмугнах в стаята, изтръсвайки снега от дрехите си.Тъкмо започнах да махам снега от косата си,когато спрях на място. Имаше някой на леглото. Първоначално, в първият момент се стреснах,но после се успокоих. Засмях се.
-Браво,за малко да помисля,че някой убиец идва да отнеме живота ми.-каза мъжът на леглото.
Усмихнах се, изтърсих набързо снегът от косата си и събляках сакото,понеже беше мокро. О, а мъжът беше Макс, моят добър приятел,сродна душа, с който бях способна да се карам за най-малкото нещо, ама пак много ценях.
-Днес не беше планирано да излизам, но алкохолът в проклетият бар свърши, а другата барманка не искаше да отиде до магазина.Направо замръзнах, изобщо не бях облечена подходящо за студеното време. Добре, че сега съм свободна и ще си стоя на топло.
Метнах сакото си на закачалката и седнах до креслото до камината,където весело играеха пламъците на запаленият огън. Отпуснах се и затворих очи,потропвайки леко с пръсти по страничната облегалка.
Макс,естествено, не знаеше, че аз съм мъртва, че съм тук от четиридесет и две години,макар че съм наужким само на седемнадесет, че съм тук благодарение на някакво чудо. Бях мъртва, помня смъртта си, не остарявах,винаги щях да бъда на седемнадесет без един ден.Понякога ми омръзваше, но за щастие това беше хотел и идваха все нови и нови хора, което разнообразяваше ежедневието ми.
Отворих очи и погледнах към него.Мда, и той не беше много облечен за студеното време, но все пак в стаята бе топло.
-Как мина денят ти?-попитах го аз.
Усмихнах му се, отметнах назад косата си,все още малко мокра от снега и започнах да зяпам пламъците в камината.
Деметриа Кассас.
Деметриа Кассас.

Брой мнения : 19
Местожителство : Хотел Калифорния.

Върнете се в началото Go down

Стая 36 Empty Re: Стая 36

Писане by Макс. Чет Фев 09, 2012 8:01 pm

Сухото и гадно време не можеше да попречи на плитките мисли на Макс.Времето беше жестоко с тези,които се опитваха да се преборят с него.Определено,беше.Буря се очакваше тази нощ ,при това тежка.Може би за първи път в историята на хотела.Парещата камина не можеше да стопли изстиналото тяло на младия господин,но присъствието й беше по-важно от колкото топлината на организъма му.Лампите премижваха от време на време и лек ветрец проникваше из между цепнатините на прозорците ,опитвайки се да сплаши двамата души в помещението .
С влизането си тя внесе не само студенина ,но и лъчезарно настроение което караше Макс да се усмихва до уши.
Още от както беше дошъл тук,единствения човек,който го прие и се държеше мило с него беше точно тя.Само тя.Сякаш другите бяха призраци,които се опитваха да вземат крехката му душа и да я използват за сатанински цели.Гледайки го злобно и агресивно,понякога се чудеше какво прави тук.Но това беше единствения дом ,който имаше и единствената работа,която беше добре заплатена,а и той нямаше нужното образование ,за да продължи нагоре.
-Както обикновено.Какво очакваш,нещо хубаво да се случи в моя живот?Не мисля.-отново се чу смеха му из стаята.
-Еми ти нещо интересно.Какво става с Чък?Разбрах,че си се срещала с него?-скрито недоволство се усещаше в гласа му.
Той я харесваше.Да,точно така даже повече от колкото си представяте,но никога нямаше смелостта да си признае пред нея.Какъв страхливец само.
Макс.
Макс.

Статус : : Да виждаш и да чуваш,значи да същeствуваш.Да размишляваш,значи да живееш...
Брой мнения : 8
Age : 29

http://reintown.forumf.biz/forum

Върнете се в началото Go down

Стая 36 Empty Re: Стая 36

Писане by Деметриа Кассас. Чет Фев 09, 2012 8:21 pm

-Както обикновено.Какво очакваш,нещо хубаво да се случи в моя живот?Не мисля.-каза той и се засмя, аз също се засмях и понечих да го опровергая,когато той продължи:-Еми ти нещо интересно.Какво става с Чък?Разбрах,че си се срещала с него?
Чък?Защо, по дяволите, отваряше темата за Чък?! Не, не, наистина не исках да обсъждам Чък. Само го бях видяла,какво толкова.
-О, просто го срещнах,нищо не е станало,говорихме си...-отговорих аз и се засмях.
В този момент изведнъж нещо сякаш ме побутна и ме попита дали не е чудно, че той се интересува за мен и Чък. Завъртях се настрани,подпрях се на страничната облегалка, усмихнах се широко и попитах, без да успея да скрия шантавото си щастие:
-Защо те интересува какво става между мен и Чък?Мисля, че мога спокойно да се срещам с други момчета,освен с теб,приятелю...-като изключим въпрос,а следващото беше по-скоро на шега.
"Макс не е за изпускане" мина ми през ума, при което се изненадах дори аз. Рязко се надигнах, останах заняколко секунди така,после се облегнах на облегалката и пак се загледах в огъня,опитвайки се да не мисля странни неща.
Деметриа Кассас.
Деметриа Кассас.

Брой мнения : 19
Местожителство : Хотел Калифорния.

Върнете се в началото Go down

Стая 36 Empty Re: Стая 36

Писане by Макс. Чет Фев 09, 2012 9:06 pm

-Интересувам се от теб.Спокойно не искам да имам сериозна връзка с теб,приятелко любима.-наблегна точно на последните две думи,защото се смути от нейните думи.
Времето беше гадно,но тя беше още по-гадна с него.
Не виждаше ли всички значи и скрити флиртове през последните няколко седмици.Сляпа ли беше или просто се правеше на такава.Просто отговор на този така често задавам от него въпрос в съзнанието му беше"Тя просто не ме харесва."Всеки път си го повтаряше,за да можеше да му се набие по-лесно в главата.
На няколко пъти беше готов да каже какво чувства,но всеки път си намираше оправдание и не успяваше.Колко пъти бях свидетел на жалката картинка,когато седеше пред огледалото и репетираше точните думи,които искаше да й каже."Ти мое цвете от луната.Искам да бъда с теб."Бляк.Ще повърна.Романтичната му душа беше толкова ограничена и крехка,че ми идеше да я изкубна от гърдите му и да я хвърля на кучетата за храна.Можеше ли да бъде толкова глупав,за да позволи такива мисли и чувства да минават покрай него.Идиот с една дума.
Харесваше как косата й перфектно пада на раменете и допълва красивата и външност.Всяка вечер преди да угаси лампата и затвори очи нейния образ беше пред него.Това бе сякаш магия.Усещаше пеперуди в стомаха си,но знаеше ,че трябва да прекрати техния кратък живот.Не можеше да си позволи да изпитва нещо към нея.Приятелството или любовта?
-Просто искам да разбера.Какво се случва между вас.Не е само това.Познавам те.
Макс.
Макс.

Статус : : Да виждаш и да чуваш,значи да същeствуваш.Да размишляваш,значи да живееш...
Брой мнения : 8
Age : 29

http://reintown.forumf.biz/forum

Върнете се в началото Go down

Стая 36 Empty Re: Стая 36

Писане by Деметриа Кассас. Чет Фев 09, 2012 9:16 pm

-Интересувам се от теб.Спокойно не искам да имам сериозна връзка с теб,приятелко любима.-каза той.
Мда, ето това положение исках да избегна.Не исках да се чувствам така.И аз харесвах Макс,признавам. Често просто седях отстрани и го наблюдавах,когато се разхожда из хотела. Нямаше да имаме проблем,ако не бях призрак,тогава просто можеше да бъдем заедно.А сега не.Забранено,забранено,забранено.Не можех да му го причиня.Не можех да съм с него без да му кажа истината,а това също беше забранено.А не исках,ако бяхме заедно, връзката ни да включва и лъжи.
Осъзнах,че може би трябваше да пропусна шеговитото изречение,което внуши нещата.По дяволите,защо го нарекох "приятелю".От четиридесет и повече години бях в мъжка компания, как знаех как да се справям с мачовците,а с добрите като Макс не... По дяволите.
-Просто искам да разбера.Какво се случва между вас.Не е само това.Познавам те.
Вдишах и издишах дълбоко.Добре, трябваше само да помисля,преди да кажа каквото и' да е. Забравих за това и просто заговорих:
-Виж, между мен и Чък наистина няма нищо... Е, добре на моменти може и да е имало флирт от негова страна и малко...ъъ...необмислени думи от моя, но...Аз не харесвам Чък. Не го харесвам.
Пак се подпрях на страничната облегалка.Добре, признавам и това с Чък беше нещо,но Чък..си беше Чък.Не се влюбваше,надявам се.А доколкото мойте чувства към него...Добре, и те съществуваха и бяха повече от приятелски,но не бяха толкова сериозни.А с Макс...беше различно. Колкото и в момента да не трябваше да гледам към Макс постоянно, пак погледнах към него. Седях така, качила крака върху креслото, на една страна, гледайки към него.
Деметриа Кассас.
Деметриа Кассас.

Брой мнения : 19
Местожителство : Хотел Калифорния.

Върнете се в началото Go down

Стая 36 Empty Re: Стая 36

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите