Hotel California,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Часовник.
Гласувайте за нас!
RealTop.net Топ класация МегаРейтинг Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Bulgarian TOP
0   1   2   34   5
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:37 am
Latest topics
» Станете наши приятели.
Рецепцията. - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 04, 2014 1:37 pm by Autumn.

» Градинката.
Рецепцията. - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 11:38 am by Axel Muse.

» everything.
Рецепцията. - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 10:26 am by Axel Muse.

» save ur face.
Рецепцията. - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 10:14 am by Axel Muse.

» Нашите приятели.
Рецепцията. - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:42 am by Axel Muse.

» Рангове?
Рецепцията. - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:41 am by Axel Muse.

» Въпроси & Отговори.
Рецепцията. - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:39 am by Axel Muse.

» Критики & Оплаквания.
Рецепцията. - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:38 am by Axel Muse.

» Наказателен кодекс.
Рецепцията. - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 9:36 am by Axel Muse.


Рецепцията.

5 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Рецепцията. - Page 2 Empty Рецепцията.

Писане by Axel Muse. Вто Яну 03, 2012 2:28 pm

First topic message reminder :

Рецепцията. - Page 2 605a5bc2be3174547fdd1cd28cb89a59
Axel Muse.
Axel Muse.
i'm worst at what i do best and for this gift i feel blessed.

Статус : : They say that life's a game but they take the board away.
Брой мнения : 207

https://hotel-california-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down


Рецепцията. - Page 2 Empty Re: Рецепцията.

Писане by Александро Лука Нед Фев 05, 2012 3:54 pm

Прегръдката й го изненада, не я бе очаквал, но някак си му стана приятно от нежното й докосване, прииска му се да я притисне с ръце към себе си, но тя бе много бърза и се отдръпна ... това можеше и да е за добре, все пак не трябваше да си позволява да се вълнува прекалено ... Бързо намери правилния тон на гласа си и каза.
- Ще ти донеса кафе, утре на работа, повярвай ми нямам търпение - ухили се като дете идиотче и бързичко се врътна на пети и с големи крачки се заоталечава ... Това с успокоението и невълнението не беше свършило работа и както си вървеше, направи скок във въздуха и вече бе голям рошав вълк. Надяваше се Рей да не е гледала след него и да не е забелязала детинската му реакция относно прегръдката им. Затича се към стая 42, на призраците явно не им правеше никакво впечатление, че из хотела им тича вълк, никой не го спря, дори не му обърна внимание ...

Александро Лука

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Рецепцията. - Page 2 Empty Re: Рецепцията.

Писане by Adriana Ambosa Нед Фев 12, 2012 1:11 pm

Събудих се сутринта, а преди да отида в залата имах два часа на разположение..Днес не бях натоварена особено много..имах един час тренировка с новите си ученици, а след това бях свободна..Облякох дънки и свободна теницка..Обух кецовете и излязох от стаята..Слязох долу и отидох към рецепцията, за да запиша още два месеца престой в хотела..Когато казах името си служетелят на рецепцията ми каза, че тази сутрин се организира обща закуска , на която ако желаем може, да присъстваме, но трябва да сме с партньор от противороложния пол..Той ми подаде една купа, от която да изтегла листче..На него пишеше г-н Макс..
-А как да го открия..???
-Кой е попита ме служителят и се наведе над списък..
-г-н Макс..
-Той е вече в залата, в която ще се проведе закуската..Може да заповядате..Започва след петнадесет минути...-след това ми подаде картонче с номера на масата..
Не бях облечена подходящо, но за това пък имах време да се кача и да се преоблека..Изтичах до стаята и смених тениската с туника, през която омотах широк колан и го вързах на панделка, а дънките и кецовете, замених с клин и обувки на висок ток..Слязох долу и се запътих към залата..Влязох, а на вратата стояха двама служители, които ме опътиха спрямо номера от картончето..На масата стоеше млад, красив и рус мъж...Приближих се и се усмихнах..
-Партньорката ти най-сетне се появи..
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 20
Age : 33
Местожителство : Калифорниа

Върнете се в началото Go down

Рецепцията. - Page 2 Empty Re: Рецепцията.

Писане by Макс. Пон Фев 13, 2012 4:46 pm

Времето минаваше бавно,влачеше се едва ,едва.Това не му харесваше на Макс.Хотела бе организирал интересна игра по случай любимия празник на всички Свети Валентин.
Сляпа среща.Можеше ли да очаква нещо хубаво да му се случи или не.Можеше,разбира се.И точно в този момент тя влезна през огромната дървена врата с бавна и премерена крачка,коси малко под рамото ..толкова хубава,че той загуби умра и дума.Забрави за възпитанието си и за обноските си.В момента се интересуваше само от това как да не си глътне езика.
-Здравей.
Макс.
Макс.

Статус : : Да виждаш и да чуваш,значи да същeствуваш.Да размишляваш,значи да живееш...
Брой мнения : 8
Age : 29

http://reintown.forumf.biz/forum

Върнете се в началото Go down

Рецепцията. - Page 2 Empty Re: Рецепцията.

Писане by Adriana Ambosa Пон Фев 13, 2012 6:16 pm

-Здравей..-казах аз и се усмихнах чаровно..Настиних се до него и отметнах косите си назад...Извадих телефонът си, за да погледна часа..Беше 9:07..имах още точно два часа..Тренировката започваше в 11:10..оставих го на масата до мен и се завъртях към събеседникът си..Той се усмихна чаровно и наля в чашата си кафе..С поглед ме попита дали искам..Кимнах и подадох чашата си..
-Аз съм Адриана..-казах аз, когато той остави каната обратно на масата..Взех захарницата и отгребах малко количество захар...
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 20
Age : 33
Местожителство : Калифорниа

Върнете се в началото Go down

Рецепцията. - Page 2 Empty Re: Рецепцията.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите